Listopad 2009I love New Moon!!!

29. listopadu 2009 v 19:30 | Lolita |  ME my diary
Hellou my sweets! ♥
Jakpak se máte? Co je nového?
Já se Vám musím svěřit se zážitky a dojmy, které mám z New Moon. Och, bylo to ÚŽASNÉ!!!!!! Nečekala jsem, že to takové bude. Protože upřímně, Nový měsíc mám ze všech čtyř dílů nejméně ráda. Nikdy mě tak nevtáhnul do děje jako třeba Rozbřesk, takže jsem byla s filmovou podobou nadmíru spokojena! Ten film má všechno. Akci, napětí, romantiku, komedii. A Alice... ta byla tak nádherná a Jasper jak se úchylácky culil... Ach, já ty dva zkrázka miluju! ♥ A když přišli na scénu vlci - tak obrovští a děsiví, strachem jsem se schoulila do sedadla! Opravdu skvěle udělané efekty! Už teď je jasné, že New Moon musím vidět víckrát. Až to bude u nás v kině, tak jsem tam rychlostí blesku! xD Rozhodně doporučuju, podívejte se na to! x)
A teď něco méně veselého - matka mi koupila nový nábytek. Takže se ten starý stěhuje do chodby, z ložnice se nějaké věci stěhují k babičce, aby se do pokoje vlezli ty nové, co se koupily a by se nadbytečný nábytek z pokoje vešel do ložnice. Ztrácíte se v tom? Já taky. Máme doma neuvěřitelný bordel. Ještěže máme toho statného strejdu, jinak bych to s mámou všechno stěhovala sama x/
Dnes jsem se zděšením probudila a zjistila jsem, že nemám vůbec koupený adventní kalendář! Já vím, jsem stará vražda, ale na to si každé Vánoce potrpím! xD Zítra si ho spěchám do obchodu koupit.
A taky jsem zjistila, že vyšel upírský speciál časopisu Pevnost, který je hlavně o Twilight sáze! Jestli je už vyprodaný, tak mě klepne! x(
Zítra dělám dějepisnou olympiádu. Musím spoléhat na to, že jsem dost inteligentní, protože jsem se na učení ani jednou nepodívala! Byl by fakt trapas skončit na posledním místě... Ale ne, někdo hloupější než já tam určitě bude... xD

Úspěšný školní týden přeju! ♥
Vaše ohromená a řízkama se ládující p. Hamsterová
xoxo


Muse - I Belong To You (New Moon remix)

29. listopadu 2009 v 19:25 | Lolita |  Twilight sága
New Moon se mi líbil i kvůli vhodně zvoleným soundtrackům! A Muse opět nezklamali! ♥♥♥ Doufám, že se jejich písničky objeví jak v Eclipse, tak v Breaking Dawn!


Ashley o upírském sexu

28. listopadu 2009 v 10:29 | Lolita |  ASHLEY GREENE news & rozhovory
Jaký je asi sex s upírem? Já o tom začala přemýšlet v tu chvíli, když jsem četla Pravou krev. Má zvrácená fantazie pracovala na plné obrátky. Když jsem se pak koukla na seriál, kde Bill jako své největší vzrušení kousne Sookie do krku a dychtivě lízá její krev po šíji, tak jsem zjistila, že se to vůbec nelišilo od mé představy! xD A jak si vlastně sex s upírem představuje protagonistka upírky Alice z Twilight ságy?
"Váš nejlepší sex v životě vynásobte stem. Takový je sex s upírem!"

Emilie Autumn chystá nové album!

28. listopadu 2009 v 10:18 | Lolita |  EMILIE AUTUMN news
Em se v rozhovoru pro jeden nejmenovaný mexický časopis rozpovídala o svých plánech do budoucna. Prozradila, že po evropském turné (28.1.-12.3.2010), v rámci kterého navštíví Českou a Slovenskou republiku, začne skládat písně pro nové CD! "Bude to více hardcore, více intenzivní, více houslové, zkrátka více všeho! Jako když přemýšlíte, co se stane se zločincem, když se dostane za mříže. Bude to opravdu šílené s trochou metalu, ale přesto krásné!"

Rat´s Hole

28. listopadu 2009 v 9:47 | Lolita |  EMILIE AUTUMN personal photos
Emilie musela být štěstím bez sebe! Posnídala totiž v "krysím doupěti"!I never clean my room!

26. listopadu 2009 v 19:07 | Lolita |  ME my diary
Hello!
Jakpak se máte?
Právě čtu, že dnes zemřel další člověk na prasečí chřipku. Už osmý. A víte co mi nejde na rozum? Že lidé odmítají se proti chřipce naočkovat. Místo aby byli rádi, dělají zbytečné tyjátry.
Ale teď k něčemu veselejšímu - sledujete Ulici? Já ano. A víte, že spolu Pešek a Miriam budou mít sex?! xD Konečně! na to jsem čekala takové roky! xD
Dnes byla ve škole sranda. Eliško, učitelce se netyká! A už vůbec ne té, která se na tebe tak vražedně dívá! xD Po hodině jsem šla s holkama na anglickou konverzaci. Není to povinné, ale pokud si chceme zlepšit výslovnost a neztratit se ve světě, můžeme tam chodit. Ha, bylo nás tam 5! xD Ale to nevadilo. Byla opravdu legrace a mě to bavilo. Pak se mě učitelka, v rámci povídání o svém "daily routine" zeptala: How often do you clean your room? A já: NEVER! xD Hodila jsem tomu korunu, když jsem na otázku v jakém oblečení spím,odpověděla: I wear pičamo at night! xD Já na sebe anglicky prásknu všechno! xD
Na zítřek se moc těším. Na dvě hodinky se ulijeme z vyučování díky Vánočnímu jarmarku (skotačení v krojích, které vídáváme již 9 rokem a už naposledy) a po škole jedu do Brna za sobem a sestřičkou♥ do Brna a společně (sob zůstane doma) půjdeme do kina na New Moon. Nemůžu se dočkat až uvidím Alici a Jaspera! ♥
Mějte se krásně ♥
Vaše p. Hamsterová
xoxo

Billy Talent: Devil On My Shoulder (21.11.2009)

26. listopadu 2009 v 18:46 | Lolita |  Billy Talent
Dvě naprosto dokonalá videa z Prahy. Och, jako by samotnému Benovi stál ďábel na ramenou! ♥
zdroj: SB http://betky.blog.cz/


Brigitte Aubertová - Ten se mi líbí

26. listopadu 2009 v 18:11 | Lolita |  ME knihy
Děj:
Detektivní příběh prožívaný a vyprávěný mladou a krásnou dívkou. Má to jeden háček. Elise měla nehodu. Ochrnula, je slepá, němá, nemůže se hýbat. Jednoho dne naváže kontakt se sedmiletou Virginií. Ta jí začne vyprávět neuvěřitelné příběhy, příběhy dětí, které byly zabity v lese, říká, že zná jejich vraha a ví postupně i o každé následující vraždě… Potvrzení hrůzné pravdivosti Virgininých slov je pro Elise silným hnacím motorem: musí se naučit komunikovat, musí se dozvědět pravdu, přesvědčit policii, musí najít vraha... dříve než vrah najde ji…
Můj názor:
Pořád se z toho jaksi nemůžu vzpamatovat. Mělo to tak nečekané vyvrcholení! Při čtení této knihy jsem ani nedýchala. Ta knížka vás chytí již od prví věty. Jsem němá, slepá, ochrnutá... Tato kniha patří k tomu nejlepšímu, co jsem kdy četla! Klaním se ti, Brigitte! Rozhodně doporučuju! Zcela určitě se vám bude líbit tak, jako mě!21.11.2009 ♥ Cancer Bats & Silverstein & BILLY TALENT v Praze!

23. listopadu 2009 v 20:02 | Lolita |  ME my diary
Den, který byl ten nejlepší v mém životě a den, na který nikdy nezapomenu!!

Ráno → 10:00 Natěšená nastupuju se sestřičkou♥ a jejím tátou do autobusu směr Brno - Praha Florenc. Promítají nám opravdu divnej film o spaní a nakonec dva díly Přátel, u kterých jsme se opravdu nasmály.
12:30 Jsme v Praze. Kráčíme si to na metro. Trasa C? Je mi to nějaké povědomé. Vystupujeme u Výstaviště. Proboha! Vždyť to je ta stejná aréna, ve které jsem byla před několika lety na MCR a Billy Talent! T-Mobile aréna a Tesla aréna je úplně to samé!
U arény už čekají davy. Přidáme se k těm čtyřem bláznům a čekáme. Čekáme. Čekáme 7 hodin. Už je tma. Jsou nás tu mraky. Přes dveře vidíme securiťáky. Tlačíme se u vchodu jako sardinky! Pěkně tělo na tělo. Točí se mi hlava. Securiťáci nás napínají. A ještě se tomus mějí! Sadisti!
V 18:30 nás pouštějí konečně dovnitř! Máme štěstí! Před náma je jen 6 holek! Securiťák mi ani neprohrábne tašku a rychlostí blesku se řítím do haly! Máme druhou řadu uprostřed! Krásně vidíme! Pódium je připravené! Velké plátno první předkapely Cancer Bats! Můj ty bože!
Cancer Bats → 19:30 Kanadští Cancer Bats se řítí na pódium!! Jsem šťastná! Tenhle koncert si hodlám užít!! Frontman Liam je opravdu skvělej! Cancer Bats poslouchám a mám je ráda a nic si nepřeju víc, než aby zazpívali tu mou milovanou písničku Smiling Politely.. a... Nejspíš umřu. Křičím! Dávám ruce nahoru! Je to ona!!!!!!! Tento song nazpívali společně s Billy Talent. Doufala jsem, že by ji mohli zazpívat společně, ale to nevadí. Liam do toho dává všechno a hází svými závistihodnými vlasy. Je to nádhera! Skáču jak pominutá. Potím se a už jsem dost vyřvaná. Během odehraných písniček do první řady flusne. Och, jsem ten šťastlivec!!! Už nikdy si nebudu mýt obličej! Liam několikrát opakuje: Díky Praho! A konec. Néé! Nechci, aby Cancer Bats odešli!
Silverstein → Už nejsem ve druhé řadě. Přede mě si stouply nějaké pipky. Cítím jejich ostré lokty až kdesi. Au. Ale co čekám, když jsem v kotli?! xD Na scénu nastupují Silvestein. Co to? říkám si. Vypadají jako popíci. Jejich hudba se mi nelíbí. Moc měkké. Oproti Cancer Bats je to opravdu obrovský rozdíl. Ale jedno plus to má - neustále musím hypnotizovat upnuté kalhoty frontmana Shana.. xD Dávám si pohov. Jen tam tak stojím a nechám se mačkat ostatníma. Šetřím si energii na hlavní hvězdy večera.
Billy Talent → Jsem napnutá jak kšandy! Čeká se na to, až technici připraví pódium...Mmm... Tma! Všichni křičí. Já taky. Ááááááááááááá!!!!! Billy Talent jsou tady!!! Teď se můžu odvázat! Celá aréna jako by ožila. Všichni zpívají s Benem od začátku až do konce! Je to úžasná atmosféra!!! Pořádně si Billy Talent prohlížím. Ian, kytarista s tak úžasnými vlasy! Jon, zbožňuju jak se culí. Aarona přes bicí moc nevidím, ale slyším! xD A Ben - bože můj, už vím, proč toho chlápka tak miluju. Z Bena ta energie přímo srší. Dává do toho všechno, užívá si to. A takhle naživo je strašně krásnej! Ty vousy mu neuvěřitelně sluší! Mám pocit, že omdlím. Opravdu takhle jsem jsem ještě nikdy nevyváděla. Po třetí písničce všichni zpíváme Aaronovi Happy Birthday to you. Pak celá aréna vybouchne smíchy. Ben se nás ptá, jak se česky řekne "slut". A my všichni sborově: "KURVA"!!!! xD A Ben: "the biggest kurva I have ever seen…" xDDD Mám opravdu velkou radost, že celkem zahrají 17 songů ze všech tří alb. Největší zážitek mám z Fallen Leaves a Devil On My Shoulder. Je opravdu bombastické jak všichni zpíváme: I got the devil on my shoulder (over and over)... Koncert končí skladbou Red Flag, kdy pár lidí zvedne vzhůru červené vlajky a do jedné se sám Ben zabalí.
Je 22:45 a já se jen těžko vzpamatovávám z toho, že jsem tam kde jsem a že jsem JE viděla. Jsem šťastná! Opravdu moc moc! Před arénou rozdávají plakáty (já si vezmu 4) a časopis, kde je zas jiný plakát s BT.
O půlnoci odjíždíme autobusem domů. Jsem unavená. Ale ten zážitek za to všechno stál... I ty modřiny a i ta příšerná tlačenice. Domů se vracíme ve čtyři hodiny ráno. A já s krásným pocitem a písničkami Billy Talent v uších usínám až kolem páté...

Shrutí: To snad ani nejde popsat slovy. To by jich muselo existovat víc. NIKDY na sobotu 21.listopadu 2009 nezapomenu!!!!!!!!!!!!!!! Doufám, že i jako stará senilní bábinka budu mít trento den v živé paměti. Nejkrásnější den mého života!! Můj názor se na Billy Talent po sobotě změnil - miluju je ještě víc!!!!! Billy Talent, to je ta nejlepší skupina na světě! Oni mají opravdu Talent! A po tom, co jsme všichni v aréně převedli, nepochybuju o tom, že by se sem ještě nepodívali! x)

Billy Talent: Fallen Leaves (21.11.2009)

23. listopadu 2009 v 17:08 | Lolita |  Billy Talent
Fallen Leaves jsem si užívala. Má nejoblíbenější písnička a první, co jsem od Billy Talent před třemi roky uslyšela.
Billy Talent: Happy Birthday, Aaron (21.11.2009)

23. listopadu 2009 v 16:58 | Lolita |  Billy Talent
Bylo to nádherné. Celá aréna zazpívala oslavenci Aaronovi (bicí) "Happy birthday to you"... ♥


Emilie & Aprella in Hollywood

23. listopadu 2009 v 16:35 | Lolita |  EMILIE AUTUMN personal photos
My jsme si užívaly Billy Talent a Emilie s Aprellou si to užívaly s Elvisem na holywoodském chodníku slávy! xD A mimochodem, to je ta Emiliina "jednoroží čepička".

21.11.2009 - Billy Talent: Česští fanoušci reagují divoce!

23. listopadu 2009 v 16:27 | Lolita |  Billy Talent
Ještě aby ne, já málem vypustila duši! xD
Ještě před tím, než se kytarista Ian D`Sa a bubeník Aaron Solowoniuk rozehřáli ke svému výbornému vystoupení v pražské Tesla areně, setkali jsme se při rozhovoru ve zdejší hokejové šatně. Povídali jsme si samozřejmě hlavně o hudbě a Praze, ale jak to tak bývá, skončili jsme nakonec docela jinde - u globálního oteplování.
Jak moc ovlivnilo vaše první úspěšné vystoupení v Praze po boku My Chemical Romance rozhodnutí vrátit se na stejné místo?
Ian:
Myslím, že hrát s nimi pro nás bylo velice důležité, protože díky tomu se nám podařilo vytvořit si velkou základnu českých fanoušků.
Aaron: My jsme do toho naskočili tak trochu neplánovaně, protože My Chemical Romance nám zavolali dva dny před koncertem. Takže to byla náhoda.
Reagují čeští fandové nějak odlišně od fandů v jiných zemích?
Ian: Jo, rozdíly v reakcích na určité písničky jsou. V Praze fanoušci například reaguji velmi divoce, zrovna tak i v Drážďanech, tam jsme zažili vlastně ten nejšílenější dav.
Snad nejvíce fanoušků máte právě v Německu. Je pravda, že v Americe na vás tolik lidí nechodí?
Aaron: Tak to vůbec není!
Ian: V Americe třeba hrajeme v malých klubech, kam přijde třeba jen 150 lidí, a je to úžasné. Je to jiná země, obrovská. Možná jsme tam považování za větší underground a alternativu než v Evropě.