Únor 2010

Billy Talent - Saint Veronika

26. února 2010 v 16:06 | Lolita |  Billy Talent
Love it! I love Billy Talent!Koncerty zrušeny, Em je nemocná.

17. února 2010 v 15:50 | Lolita |  EMILIE AUTUMN news
Ne, nebyla jsem na koncertě drahé Emilky Autumn. Zaprvé jsem to měla zatrhnuté (ay caramba!) a zadruhé to zrušila samotná Em! Její přítelkyně a manažerka v jedné sobě, fLee napsala na oficiální EA fórum zprávu, která zarmoutila snad všechny, kteří se na její koncert v Praze a v Bratislavě tak těšili!

"Velmi smutné Vám oznamujeme, že Emilie Autumn onemocněla Tracheolaryngitidou. Jde o závažnou infekci (a následný zánět) hlasu a hrtanu a ano, je to stejně tak závažné, jak se zdá. Emilie nemůže v současné době ani mluvit, natož zpívat. Je pod dozorem lékařů a je nutné aby si odpočinula minimálně na čtyři dny. A tak je zřejmé, že by Emilie v takovém stavu nemohla vykonávat pravou show a tak nemáme jinou možnost než zrušit plánované koncerty ve Štýrském Hradci, Vídni, Praze, Bratislavě a Innsbrucku (11.-15.2.2010). Děláme to velmi nerady a tento svůj krok nebereme na lehkou váhu, když víme, jak budete vy, naši muffinci, zklamáni. Doufáme, že nás chápete a přidáte se k nám, aby byly zrušené koncerty co nejdříve nahrazeny."

Emilce je v tuto chvíli už lépe a koncertuje. Zatím nejsou žádné nové zprávy o nahrazení koncertů. Podle všeho by to ale mělo být na jaře, na konci turné. Ne, že bych byla šťastná, mrzí mě moc, co se Emilce stalo, ale dává mi to naději. Je to jak dar z nebe! Další příležitost nechat si ujít Emilku, to už nedopustím!!!

The Asylum For Wayward Victorian Girls ○ 0.01 ○

17. února 2010 v 15:29 | Lolita |  EMILIE AUTUMN books
Milujme ostatní fanoušky Emilie Autumn! Bez nich by jsme se jen těžko pokochali tou nádherou! :D