EMILIE AUTUMN myspace

Happy New Year from the Asylum (28.12.2009)

29. prosince 2009 v 16:07 | Lolita
Nejdražší morové krysy (Plague Rats, dále jen PRs),

Měla jsem ten čas poděkovat vám za turné po Severní Americe? Jestli ještě ne, DĚKUJI VÁM!!! Z hloubi mého morem sužovaného srdce děkuji. Řekla jsem vám to již mnohokrát na jevišti a vy jste mi dali ten pocit, že všechno dělám dobře a za to Vás miluju. Spousta z vás se několik hodin trmácela dopravními prostředky jen proto, aby nás viděli a bůhví kolik hodin jsme projeli my, jen proto, abychom viděli vás :) A teď tu sedím obklopená dopisy, obrazy, básničkami, plyšovými krysami, které jste mi věnovali na památku, ale věřte, že ten nejcennější dar, který jsem od vás jen mohla dostat je ten, že jste tu celou dobu zpívali se mnou. Zpíváte se mnou každičké slovo a já na to nikdy nezapomenu. Moje holky a já jsme vás viděli, krásné Muffinky, během show a na konci jsme měli pocit, jako bychom zpívali se svými starými přáteli... A nemyslete si, že si neuvědomuju, že někteří z vás jsou se mnou už 5 let a děkuji za to, že jste tak věrně čekali až se vrátím do své vlasti. Bála jsem se, že už jste na mě zapomněli, ale já se modlila a věřila, že všichni příjdete a to krásné kouzlo se stalo skutečností. Takže, jde ekonimika dolů? Ano. Snížil se prodej všech vstupenek v Severní Americe o více než 60% bez ohledu na interpreta? Ano. A snažili jsme se ze sebe vycucnout to nejlepší? Ano. A přestanu si sama klázt otázky? Ano.

A samozřejmě, moje VIP čtení pro PRs (vy, PRs jste ale pro nás všichni VIP): Věnovali jste mi svůj vlastní čas a projevovali jste mi lásku každičký večer. Volali jste na mě. Viděli jste mě krvácet. Teď o mě víte věci, které ani mí nebližší přátelé nevědí a přijali jste to s vřelým srdcem. A když jste se mnou zpívali "My Friend Fairweather", poskytli jste mi nové a šťastné vzpomínky na tuto píseň, kteru jsem měla předtím spojenou se smutkem. Žbožňovala jsem to setkání s vámi, zbožňovala jsem, když jsme se objímali a jak jsem si s vámi užívala ty naše bláznivé sexy fotky, zbožňovala jsem, když jsem s vámi zpívala, zbožňovala jsem, když jsem vám poskytovala vyuku o životě pijavic (ÚŽASNÉ TO PIJAVICE!!!) a jsem ráda, že vám chutnalo čajové cukroví ;)... a s některými z vás jsme měli i krásnou pozdní show v našem tourbusu.

Na závěr bych chtěla poděkovat všem rodičům (a nebylo jich málo), kteří se společně s mladými PRs přišli na nás podívat. Někteří z vás nás už znají, ale někteří přišli jen proto, protože věděli, jak moc to pro jejich děti znamená. A moc to znamená i pro mě a The Bloody Crumpets, protže za a) budeme přijímat nové Bloody Crumpets, za b) v blázinci je něco pro všechny bez ohledu na věk (taková menší divadelní show pro děti...). Viděla jsem (a jsem za to tak ráda) matky a dcery (často oblečené do stejných korzetů), otce a dcery, matky a syny, otce a syny (ne, opravdu tady nebudu psát všechny genetické kombinace) a otce a své malé dcerky, jak je nosí na svých bedrech, jen aby pořádně viděly na jeviště... jedna malá, čtyřletá holčička s namalovaným srdíčkem na tváři z plných plic zpívala: "Jsem ještě nevinná" u písně "I Want My Innocence Back"... zkrátka to už ani nemůže být krásnější.

Takže Evropo... Severní Amerika nasadila laťku hodně vysoko, připrav se k souboji ;)... Nemůžu se vás dočkat.

Poslední poznámka, Sir Edward z blázince vám představuje velmi omezený počet "Opheliac" plakátů s mým podpisem na eBayi. Tyto pláty jsou trochu zvláštní, dá se to tak říct, protože nikdy nebyly k prodeji, sloužily pouze k propagačním účelům...
Pro tuto chvíli bych všem mým malým potkánkům na celém světe popřála velmi šťastný nový rok a nezapomeňte šířit mor dál! Jsem na vás všechny moc hrdá ;)!!!

S láskou EA & Bloody Crumpets z blázince pro ztřeštěné victorianské dívky. Blok C, cela W14, vězeň EA.

EA, sir Edward & Basil.

P.S.: Armáda z blázince: Chceš se přidat?
P.P.S.: Pohroma! Mor! Dostaň ho! Šiř ho!

Azyl Book v předprodeji (22.9.2009)

23. září 2009 v 16:06 | Lolita
Em má snad depresi ze svého věku?? Och, chci to, chci to!! ↓

Nejdražší morové krysy,
Začínám od znova. Dnešek je první den ze všech dnů. Dnes slavím své první narozeniny (to vše vysvětluje, že?!), protože je to první den v mém novém životě. A taky protože dnes vám dám klíč ke svému překvapení.
Vítejte...
Jediné, co chci ke svým narozeninám je to, aby jste si přečetli můj příběh. Dala jsem do toho všechno. Je tam vše. Konec. Nebo začátek konce...?

S láskou EA & Bloody Crumpets z blázince pro ztřeštěné victorianské dívky. Blok C, cela W14, vězeň EA.

Ještě něco. Do aukce se dostaly poslední kusy mých triček z turné. Ať každý ví, že jste z blázince.P.S.: Pohroma! Mor! Dostaň ho! Šiř ho!
P.P.S.: Armáda z blázince: Chceš se přidat?

Upsala jsem svůj zadek The End Records! (24.8.2009)

27. srpna 2009 v 9:50 | Lolita
Dearest Plague Rats (nejdrařší morové krysy, divné! xD),

Jsem šťastná, jsem ráda, jsem hrdá! Je mi ctí oznámit, že jsem se upsala The End Records!

Více se o tom dozvíte ZDE.

Toto NewYorské vydavatelství provozuje skvělý tým lidí, kteří žijí šíleným životem, aby Vám přinášeli tu nejbláznivější muziku. A všichni mají rádi muffiny! The End Records je domovem pro spoustu skupin a interpretů, jako např. Mindless Self Indulgence, Juliette Lewis, The 69 Eyes a další.

To znamená, že budete moct koupit moje alba za trochu rozumnější ceny, neboť nebude z dovozu.

Takže, pokud jste navštívili výše uvedený odkaz, již jistě víte, že 27. října konečně výjde americká verze Opheliacu, "Opheliac - Deluxe Edition", který bude obsahovat zcela nové a exkluzivní skladby, rozhovory, videa, live show, čtení z knih, atd.

Ale ještě nevíte, že The End Records bude váš nejlepší přítel, protože Vám přinese něco, co jste chtěli už dlooouhou dobu vidět... brzy to příjde, Dortíčci ;)...

Ach, ano, teď se mluví o tomhle...
S láskou EA & Bloody Crumpets z blázince pro ztřeštěné victorianské dívky. Blok C, cela W14, vězeň EA.

P.S.: Pohroma! Mor! Dostaň ho! Šiř ho!
P.P.S.: Armáda z blázince: Chceš se přidat?
P.P.P.S.: New York City, srpen, Central park, já a vy: Pojďme vytvořit tu největší Tea party, jakou svět kdy viděl! Co vy na to?

Asylum Tour New: Seattle je v prodeji! (12.8.2009)

12. srpna 2009 v 11:38 | Lolita
Jak jsem slibovala ještě na "staré" lolitě, že budu přidávat Emiliiny dopisy z MySpace, slib plním!

Dearest Muffins (nejradžší dortíčci)!
Po dlouhém čekání jsou konečně v prodeji vstupenky na koncert, který se koná v Seattlu 31.října. VIP vstupenky se hned vyprodali, ale pořád ještě zbývají ty obyčejné. Tak pojďte s námi oslavit Halloween! Kostýmy, soutěže, zábava a spousta dalších.
Vy víte, že mi všichni moc chybíte...
V prodeji je i Mexico City, Vancouver, New Orleans, San Francisco. Tak nezapomeňte...

A ostatní novinky:
Dnes jsem políbila krásného koně.
Dokončila práci ve studiu.

S láskou EA & Bloody Crumpets z blázince pro ztřeštěné victorianské dívky. Blok C, cela W14, vězeň EA.

P.S.: Pohroma! Mor! Dostaň ho! Šiř ho!
P.P.S.: Armáda z blázince: Chceš se přidat?
P.P.P.S.: New York City, srpen, Central park, já a vy: Pojďme vytvořit tu největší Tea party, jakou svět kdy viděl! Co vy na to?
 
 

Reklama